Torty, ciasta, ciasteczka

 

Torty okolicznościowe

Nasze torty to prawdziwe arcydzieła. Dopracowane w każdym detalu i bardzo smaczne.
Oferujemy szeroką gamę smaków, kształtów, kolorów, stylów.

Torty weselne

Idealne, aby uczcić ten najważniejszy dzień w życiu. Podawane w wyjątkowy sposób będą ozdobą weselnej imprezy i na długo pozostaną w pamięci Twoich gości.

Torty na chrzest

Tort na chrzest musi mieć szczególny charakter. Specjalny smak, specjalne ozdoby... Na Podhalu nikt nie robi tak pięknych i pysznych tortów na chrzest. Zdjęcie tego tortu będzie najprawdopodobniej pierwszym w albumie dziecka. Zadbamy o to, aby był naprawdę wyjątkowy.

Torty na komunię

W naszej kuchni powstają znakomite torty komunijne, jedyne w swoim rodzaju. Tort na komunię z Krainy Smaku na pewno zostanie długo w pamięci Twoich gości.

Torty urodzinowe

Torty urodzinowe Grzegorza Lelka są ozdobą imprez. Kreatywność zdobienia nie zna granic. Samochody, piłkarze... Wszystko to, co chłopcom kojarzy się z zabawą i przygodą, może znaleźć się na torcie Twojego dziecka. Kolorowy świat księżniczek, lalek i baśni. Takich tortów nie znajdziecie nigdzie. Życiowe pasje, marzenia wszystko może stać się u nas tortem…

Torty okazjonalne

Jubileusze, otwarcia, pożegnania, podziękowania.

Torty na każdą okazję. Naprawdę na każdą.

Uwaga: Zdjęcia naszych tortów powstają szybko. W tym samym miejscu, w którym powstają torty. Nie ma czasu na profesjonalne oświetlenie i namiot bezcieniowy dlatego, że już chwilę później torty są w drodze na miejsce uroczystości. Niezależnie od tego, czy odbywa się ona w Krainie Smaku czy poza nią.