Dodatki weselne

 

Dodatki weselne

Oferujemy także szereg dodatków uzupełniających w/w oferty. Są to m.in. kwiaty, wyjątkowe oświetlenie, dekoracyjne świece, girlandy, kryształy, kielichy, wazony, świeczniki, pokrowce na krzesła, prezenty dla gości i wiele innych.

Zadbamy o każdy szczegół kulinarny i dekoracyjny. Organizowane przez nas wesele to także wyjątkowe potrawy przygotowane przez naszą załogę nad którą czuwa osobiście Szef Kuchni Grzegorz Lelek.

Proponowane przez nas menu dostosujemy do Państwa gustów i wymagań.

Kraina Smaku to także wyjątkowe wyroby cukiernicze, w tym wyśmienite torty weselne. Wykonujemy je według Państwa pomysłów, wspierając Waszą kreatywność. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymyślne kształty, kolory i dekoracje – wszystko według Państwa życzenia.

Wesele w Krainie Smaku to także zawsze dobra muzyka, grana przez zespół muzyczny lub DJ'a. Służymy Państwu pomocą przy wyborze odpowiednich artystów z którymi współpracujemy. Dotyczy to także obsługi fotograficznej, a także obsług w zakresie rejestracji video Państwa uroczystości.

Nowożeńcy mogą wraz ze swoimi gośćmi czuć się u nas wyjątkowo, a przywieźć ich do nas mogą regionalne dorożki konne, czy zimą - sanie. Mogą ich także przywieźć np. zabytkowe samochody... Wesela Zakopane - wszystko według życzenia i fantazji naszych gości...

Zapewniamy, że będziemy starać się sprostać najbardziej nawet wymyślnym pomysłom po to, by nasi goście ten najważniejszy w życiu dzień zapamiętali na długie lata.

Skorzystaj z usług naszego Wedding Plannera. Pomoże Ci w przygotowaniach do najważniejszego dnia i dopilnuje, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Umów się na spotkanie.

 
 

Altana w ogrodzie

W ogrodzie Krainy Smaku zlokalizowaliśmy ażurową altanę, która jest wymarzonym miejscem na sesję zdjęciową. Organizowaliśmy tu także śluby cywilne i humanistyczne. Altana jest bardzo plastyczna, z łatwością zaadaptujesz ją do swoich potrzeb.